in

BEKLENTİLER VE EKSİKLER ORTADA

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, “Saha yerleşimi ve enerji açısından daha gideceğimiz yolumuz var. Ancak bugünkü doğru futbol ve enerjimizle beraber doğru pozisyonlar da yakaladık. Daha çok pozisyon yakalamalıyız. Bu da oynaya oynaya olacak. Oyuncular düzene ve birbirlerine alıştıkları zaman bunu daha çok yapacaklar. Oyuncular irade gösterdikleri zaman istediklerimizi elde edeceğiz” dedi.

Transferler ile ilgili de konuşan Kocaman, “Takviyeler derken, bugünkü maçtan anlaşıldığı gibi iki tane ana stoperin yanında orta saha oynattık. Gereklilik oldu. Takımda ana stoper olarak iki oyuncu var. Oyuncu çoğaltmak için yapıyoruz. Oyun içinde değişiklikler yapıyoruz. Vardar’ı geçersek, Avrupa’da en az 6 maç daha oynayacağız. Bu maçlar çok yardımcı oluyor. Şu anda takımdaki beklentiler ve eksikler net gözüküyor. Bir taraftan bunu çözmeye çalışırken takımın bütünüyle verimliliğini artırmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Aykut Kocaman, genç oyuncular ile ilgili de bir değerlendirme yaparak, “Bu seferki gelişim benim için de Fenerbahçe için de büyük şans. Hem Oğuz hem Samet hem Eljif son derece yetenekli oyuncular. Kadroyu zorlayacak oyuncular. Soldurmadan zamanı da geçirmeden onları bir şekilde takıma kazandırmak en büyük amacım. İki şeye daha ihtiyaç var. Kendileri bu çabayı göstermeli; çalışmalılar” sözleriyle genç oyunculara inancını dile getirdi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YILDIRIM’IN AÇIKLAYACAĞI İSİMLERDEN BİRİ HATEM BEN ARFA

SİNAN GÜMÜŞ MURADINA ERİYOR