in

BELHANDA VE EREN ÖSTERSUND MAÇINDA YOK

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce Belhanda ve Eren Derdiyok’un, 13 Temmuz Perşembe günü İsveç’te UEFA Avrupa Ligi 2. Ön Eleme Turu karşılaşmasında Östersund ile oynayacakları karşılaşmada forma giyemeyebileceklerini söyledi.

Diosgyor karşılaşmasında sakatlanarak oyunu terk eden Younes Belhanda ve Eren Derdiyok’un son durumunu anlatan Yrd. Doç. Dr. Yener İnce şunları söyledi:

”İki oyuncunun sakatlığı da darbeye bağlı. İkisinin de tedavileri iyi bir şekilde devam ediyor. Bu tedaviye de çok iyi cevap verdiler. Hedef maçımıza çok kısa süre var. Bu nedenle oynamaları konusunda kesin bir cevap vermek mümkün değil. Normal şartlarda tedavi süresi biraz daha uzun sürebilir. Biz iki oyuncuyu da İsveç’e götüreceğiz. Son dakikaya kadar da yoğun tedavi ile devam edip durumlarına bakacağız. Diğer tüm oyuncularla planlanan çalışmalar devam ediyor. Belhanda ve Eren dışında tüm oyuncularımız oynayacak durumdalar. Hocamız ile beraber planladığımız etkili çalışma planını uyguluyoruz. Bu sezon normalin üstünde yoğun ve kapsamlı hazırlanıyoruz. Gayet de iyi gidiyor. Eren ve Belhanda da inşallah en kısa sürede dönecek.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABOUBAKAR HEDEFİNİ AÇIKLADI

TALİSCA’YA ADA YOLUNU AÇACAK BİR FORMÜL VAR