in

BURAK YILMAZ TRANSFERİ RESMEN AÇIKLANDI

Trabzonspor Burak Yılmaz transferini resmen açıkladı.

Açıklamada, Burak için Beijing Sinobo Guoan 3.5 milyon euro, yıldız golcüye de her sezon için 3.550 milyon euro ödeneceği duyuruldu.

KRAL DÖNDÜ

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, ” Bugün bizim için büyük gün, Burak yuvasına döndü” derken, açıklamasında şu görüşleri deile getirdi:
” Attığı gollerle herkesin kabul ettiği bir oyuncu. Burak Yılmaz bir gol makinesi. Kral geri döndü. Burak Yılmaz, Çin’de ciddi bir kazancı varken, Trabzonspor’a büyük fedakarlıklarla döndü, gönülden istekliydi. Burak transferinde emeği geçenler var. Bizde oynadığı dönemdeki takım arkadaşları, yöneticiler vardı.”

BURAK’TAN 3 YILLIK İMZA

Trabzonspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan milli futbolcu, Muharrem Usta ile birlikte basının karşısına geçti.
Burak Yılmaz, dönüş kararında Usta’nın çağrısı ve Çin’de aldığı cezanın etkili olduğunu söyledi.

ATABİLDİĞİM KADAR GOL ATACAĞIM

Burak Yılmaz şunları söyledi:

”Yeni bir savaş, yeni bir meydan okuma. Eskiye takılmadan kendimi yeniden göstermek istiyorum. Tekrar şampiyonluk istiyorum. Ayrılma kararını, stadımızın açılışına geldiğimde çekinmiştim. Güzel karşılandım, Başkan “Seni alacağım” dedi.

Selçuk İnan ile arkadaş değiliz. Kardeşiz. Sadece soyadımız aynı değil. Zorluklarla ilgili konuşmak istemiyorum. O başka camiada. Şartlar oluşursa Selçuk İnan ile her yerde oynamak isterim.

Hedefim yok, atabildiğim kadar atacağım.
Çin’den ligimizi takip ettim. Başakşehir, Antalya, Alanya hep iddialı. Buradan taraftarımıza haddim olmadan bir şey söylemek istiyorum. 2010-2011’e takılı kalıp diğer sezonları unutmayalım.

Onazi’ye teşekkür ederim, beni çok mutlu etti. 17 numarayı verdi, kendisi de 20 giyecek. Trabzonspor’dan başka takım da istedi, oldu, net. Ama söylemek istemiyorum.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FENERBAHÇE'DE BİRİNCİ SIRADA LUCAS PEREZ VAR

BURSA’YA PORTO’DAN İKİ TRANSFER