in

BURSASPOR LE GUEN İLE 2 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

Bursaspor, dünyaca ünlü Fransız teknik adam  Paul Le Guen ile düzenlenen törenle 2 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreni sonrası bir açıklama yapan Paul Le Guen, yeşil beyazlı taraftarın  popülaritesini bildiğini ifade ederek, “Bu taraftarı mutlu etmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Ben de sizin kadar istekliyim. Ben bir hayalperest değilim. Zor geçen sezondan sonra bizim atacağımız adım toparlanmaya yönelik olacak. Ayaklarımızı yere basan, güçlü bir kadro kuracağız ve en iyilerle rekabet edeceğiz” dedi.

Le Guen, trasfer hakkında kararı kendisinin vereceğini belirterek, “Tüm zaaflarımızı ve güçlü taraflarımızı belirlediğimizde transfer ile ilgili adımları atacağız. Alex Song ile ilgili kararı ben vereceğim. Daha önce çalıştığım bir oyuncu. Pas oyunu oynamak istiyoruz. Buna uygun oyuncuları takıma monte etmemiz gerekecek” diye konuştu.

Öte yandan, Bursaspor Başkanı Ali Ay, imza töreninde bir soru üzerine transferi gündemde olan  Asamoah Gyan ile ilgili “Gyan için teklifimizi verdik. Araya başka menajerler girince transferi bitirdik.  Asamoah Gyan transferinden vazgeçtik” açıklamasını yaptı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TRABZONSPOR PAVOLETTI'Yİ GÜNDEMİNE ALDI

MAİCON GELİYOR