in

BeğenmedimBeğenmedim GüldümGüldüm ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

D. Gençlerbirliği Başkanı’ndan Hacettepe 1945’i Töhmet Altında Bırakan Açıklama

Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen, geçen sezon kümede kalmak için Kalecikspor’a baskı yaptığını ve rakibin maça yedek takımla çıkmasını sağladığını ileri sürdü.

3. Lig 2 Grup’ta 2021-2022 sezonunun son maçında Kalecikspor’u 2-1 yenerek kümede kalan Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen’in yaptığı açıklama Türk futbolunda şike tartışması başlattı.

Sözlerin ortaya çıkmasının ardından 1 puanla küme düşen Kızılcabölük kulübünün Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) başvurarak şike soruşturması açılmasını isteyeceği ve lige dönmeyi talep edeceği kaydedildi.

Motto Futbol kanalına bir söyleşi veren Darıca Gençlerbirliği Başkanı Arif Gülen’in şaşkınlık yaratan açıklamalarından satırbaşları şöyle:

”Prim 1000 TL diyor ya o kesin bir futbolcu. Ulan yavşak ben sana 10 bin TL diyerek mi 1000 TL veriyorum. Ayrıca prim 2000 TL. Sen galibiyet aldın da ben sana prim ödemedim mi?”

Bütün sezon boyunca kredilerini bitirmişsin. Ben bütün takımın kaderini maalesef futbolcuların eline bırakamadım. Bir başkan bunu söylemez. Ben ne yaptım biliyor musunuz? Kalecikspor’a sağdan soldan baskı yaptırdım.

Dedim ki iddianız yok. Duyuyoruz teşvik primleri havada uçuşuyor. Ben bütün işimi gücümü bıraktım, kendi takımımı bıraktım. Ben Kalecikspor’a yedek kadrosuyla çıkması için tabiri caizse baskı yaptırdım.

Bunu hiçbiri bilmez. O sahte hesaplarla 1000 TL’yi vermedi diyen yavşak futbolcu, takı Kalecikspor’un üçüncü kalecisiyle maça çıktığını görmedi mi? Kör müydü gözlerin? Onu bile 2-1 yendik ve ben derin bir nefes aldım. Bu takım düşseydi o prim haberini yaptıranların hangisi beni arayacaktı?”

Kalecikspor, 2022-2023 sezonunda 3. Lig 1. Grup’ta Hacettepe 1945 Spor Kulübü adıyla mücadele ediyor. Kaynak: ajansspor

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşte Tek Başkan Adayı Niyazi Akdaş’ın Listesi

Gençlerbirliği’nde Niyazi Akdaş Yeniden Başkan