in

DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, yeni kurulan bir takım olduklarını ifade ederek, ”Biz yeni kurulmuş bir takımız ve yavaş yavaş takım olma yolunda önemli adımlar atıyoruz. Evet ilk 3 maçta istenilen puanlar toplanılmamış olabilir. Fakat daha yolun başındayız” dedi.

Tüm taraftarların Ankaragücü’ne inanmasını isteyen Başkan Yiğiner, ”Hepimiz gelip geçiciyiz. Bugün ben varım yarın başkası. Ama Ankaragücü hep var olacak. Bizler Ankaragücü Kulübünün başarılı olması için mücadele veren insanlarız. Amacımız bu büyük kulübü en üst seviyelere çıkartmak. Evet çok ciddi sıkıntılar yaşıyoruz ama bunlarda geçecek. Geçmişe döndüğümüz zaman sıkıntılı günler akıllara geliyor. Ama o günleri büyük Ankaragücü taraftarı ile birlikte atlattık. Şimdi o günler geride kaldı. Artık hedef Süper Lig ve o Lig’de kupa kaldırmak. Biliyorum bu şuan hayal gibi geliyor olabilir ama biz ne hayalleri gerçeğe dönüştürdük. Gün gelecek bu hayalimize de kavuşacağız. Üstüne basa basa tekrarlamak istiyorum. Hayallerimize büyük Ankaragücü taraftarı ile birlikte ulaşacağız. Güzel günler çok yakın. Sadece takımımıza inanalım. Bu takım bizim takımımız. Bu takım hepimizin” ifadelerini kullandı.

Kehinde’nin Elazığspor maçında yaptığının kabul edilemez olduğunu vurgulayan Başkan Yiğiner, ”İşte gördünüz son maçta Kehinde gereksiz bir şekilde ortada hiçbir şey yokken rakibine kafa attı. Hem de daha maçın 19. dakikası. İnanın maçı bile yorumlayamadık. 70 dakika 1 kişi eksik oynamak hem de iyi bir takıma karşı deplasmanda eksik kalmak çok ama çok zor. Bu konuda şunu da belirtmek istiyorum. Kehinde bu yaptığı hareket sonrası ciddi anlamda para cezasına maruz kalacak. Nerede olduğunun farkına varması gerekiyor. Bu kulüp Türkiye’nin en köklü kulüplerinde biri. Ayrıca bu arkadaş tam olarak güven vermiyor o yüzden bir forvet transferi daha yapabiliriz” diye konuştu.

Kendisinden habersiz kulüpte hiç bir adımın atılamayacağını belirten Yiğiner şunları söyledi:

”Ben burada olduğum sürece kimse benden habersiz işler yapamaz. Bunu herkes böyle bilsin. Hiçbir oyuncu ve hiçbir personel benim onayım olmadan bu kulüpten ayrılamaz. Musa Cimilli bu kulübün değeridir. Onu en çok sevenlerden biride benim. O bu takımın neşe kaynağı. Takımdan gönderilme gibi bir durum söz konusu dahi değil. Bu haberler yalan. Amaç Ankaragücü Kulübünü karıştırmak. Taraftarlarımız bazı şeylerin farkına varsın artık.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARAGÜCÜ İÇİN BÜYÜK MÜCADELELER VERİYORUZ

TÜRKİYE KUPASI 2. TUR SONUÇLARI