in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Djedje Ankaragücü İle Yollarını Ayırdı

METİNER ERDEM /VİRALSPOR-ÖZEL

Ankaragücü’nün Fildişi Sahilli oyuncusu Brice Djedjei sarı lacivertli kulüple yollarını ayırdı.

Djedje, instagram hesabından ”Sorry and thanks you taraftarlara” (Özür ve teşekkürler taraftarlara) diye paylaşım yaptıktan sonra, kulüp sayfasını takipten çıkardı.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, Djedje’nin alacaklarından dolayı avukatı aracılığıyla kulübe ihtar çektikten sonra sözleşmesini  feshettiğini bildirdi.

Yiğiner, ”Zaten sezonun ikinci yarısından beri istediğimiz verimi alamıyorduk. Ankaragü için büyük bir kayıp değildir. Sadece zamanlaması manidar. Sezonun bitmesine iki hafta var… Niye iki haftayı beklemedi kendisine sormak gerekir. Kendisine 200 bin euro ödeme yapmıştık. Onu da menajerine mi, avukatına mı kaptırmış? Bu yüzden de biraz sıkıntılıydı” ifadelerini kullandı.

Yiğiner, Orgill’in bonservis ödemelerinin gecikmeli de olsa yapıldığının altını çizerek, ”Orgill bonservisi bizde olan bir oyuncu. Onunla ilgili hiçbir sıkıntı yok. Kulüpler arasında sorun olabilir. Kulüple oyuncular arasında da sorun olabilir. Her kulüpte olduğu gibi bizde de sorunlar yaşanıyor. Bu yüzden giden oyuncular oldu. Gidecek oyuncular da olacak. Önemli olan Ankaragücü’nün başarısı” diye konuştu.

Bu sezon Ankaragücü’nde 19 maçta forma giyen 28 yaşındaki önlibere 1 asist üretti.

Written by viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beşiktaş Kendine Geldi

İşte En Değerli 10 Türk Futbolcu