in

Eksiğimiz Ceza Sahası İçerisinde Üretkenlik

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Taşkın Aksoy, ”Bizim en büyük eksiğimiz ceza sahası içerisinde üretkenlik, bire birde adam eksiltmek, orada eksiğimiz var.” dedi.

Taşkın Aksoy, “İlk 15-20 dakika gayet tempolu başladık, baskın oynadık. Orada bir karambolden gol bulsak belki bambaşka skor gelecekti. Keçiörengücü biraz daha iyi oyuna dahil oldu. İkinci yarı maalesef oyun olarak istediğimiz yansıtamadık. Bizim en büyük eksiğimiz ceza sahası içerisinde üretkenlik, bire birde adam eksiltmek, orada eksiğimiz var. Bir dahaki maçlarda inşallah bu hatalardan ders alıp, daha iyi yapacağız. İyi başladığımız maçı 2-0 yenik bitirdik. ” diye konuştu.

TANER TAŞKIN: ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZ

Keçiörengücü Teknik Direktörü Taner Taşkın da yaptığı açıklamada, Bartın’da madendeki patlamadan dolayı üzüntü lü olduklarını dile getirerek, ”Bartın’da yaşanan bu patlamadan dolayı 41 tane yurttaşımız vefat etti. Dün akşamdan beri inanın maçla ilgili kafamızda hiçbir şey yoktu. Üzüntü içerisindeyiz. Bugün maçla ilgili bir şey konuşmaktan haya ederim. Bugün bir galibiyet aldık, hepsi bu kadar.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği Tehlikeli Sularda Yüzüyor

Batuhan Karadeniz Vanspor’da da Tutunamadı