in ,

EMRE YUVAYA BONUSUYLA DÖNÜYOR

Medipol Başakşehir’de harika bir sezon geçiren ve her fırsatta Fenerbahçe sevgisini dile getiren Emre Belözoğlu’nun sarı lacivertli takıma dönmek için gün saydığı ve yanında da Edin Visca’yı getireceği iddia edildi.

36 yaşındaki Emre’nin, Aykut Kocaman ile birlikte 1 sezon sarı lacivertli forma ile mücadele verip, futbol hayatını sonlandırmak için harekete geçtiği bildirildi.

Medipol Başakşehir ile 1 yıl daha sözleşmesi olan tecrübeli futbolcunun bedelsiz olarak Fenerbahçe’ye transfer olacağı, Emre’nin bu düşüncesini Kulüp Başkanı Göksel Gümüşdağ’a ilettiği, Gümüşdağ’ın da bu teklifi kabul ettiği belirtiliyor. Emre’nin Başakşehir’den Edin Visca ile birlikte Fenerbahçe’ye gideceği de konuşulanlar arasında.

Öte yandan Bosnalı oyuncuyu Emre’nin ikna ettiği, Fenerbahçe’nin de transfer için 5 milyon Euro’yu gözden çıkardığı belirtiliyor.Sarı lacivertlilerin, bu rakamı daha aşağıya çekmek için gözden çıkardığı bazı futbolcuları da takasta kullanabileceği öğrenildi.

Transferde hareketli günler geçiren Fenerbahçe, Mirallas’ın transferi konusunda umutları yeniden yeşerdi. Aykut Kocaman’ın savaşçı ve mücadeleci yapısı nedeniyle çok istediği Belçikalı’nın kiralanması için yönetim harekete geçti

Ayrıca, sarı lacivertlilerin Borussia Dortmund’da forma giyen milli yıldız Emre Mor’u almak için de çabalarını sürdürdüğü iddia edildi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GALATASARAY LENS’İ DE BİTİRECEK

TRABZONSPOR KUCKA'DA HEDEFE YAKIN