in

Fatih Terim ile Devam Etmeyi Düşünmüyorum

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, 31 Mayıs 2021 tarihinde sözleşmesi sona erecek teknik direktör Fatih Terim ile devam etmeyi düşünmediğini açıkladı.

Cengiz’in Terim hakkındaki sözleri:

“Ben ayın 1’i itibarıyla Fatih hoca ile devam etmeyi düşünmüyorum. Ayın 1’inde yasal olarak görev sürem doluyor. Devletin uzattığı dönemlerde, bir kişi bile kalsa yönetimde, görev devam ediyor. Kanun açık. Kayyum atanmıyor, bunu da öğrendik içimiz rahatladı.

Ben sevgili Fatih Terim’e Bodrum’a giderken, ABD’ye giderken uçak bilet paralarını kulübe ödettiriyor diye bir şey demedim, kendisine yanlış anlatmışlar. Konuştuklarımı kayda alıp öyle anlatın. Taşıyan adam yanlış taşıyor. Fatih Hoca ile konuşmadık. Onun bizi gördüğü pozisyon itibariyle bize öyle bir bakış açısı yok, üst başkan gibi. Sanki burada tedarikçiyiz. Geç tedarik edersek kötü oluruz.

Basında haber çıkıyor, hocadan ben telefon beklerdim. Doğru mu diye sormasını. Hayır! O yargıç olarak kararını vermiş, basın sözcüsü olarak da çıkıp açıklamış. Albayrak’a haber vermiş, o da yalvarmış hocam yapma diye. Ben de yapmasını beklemezdim ama yaptı.

Fatih hocadan bunu hiç beklemedik. Ben 6 gündür, her gün hastanedeyim. Bunu söylemekte beis yok. 2-3 gündür sinirden uyumayan var aramızda. Sevgili hocam, etkili bir konuşma yaptın, düşmanlarını duman ediyorsun. Seni yürekten tebrik ediyorum.

Bizi düşman ilan eden Fatih Terim ile nasıl çalışabiliriz. Fatih Hoca’nın açıklamaları yerine ulaştı sanırım üyeler ve taraftar nezdinde. Eserinle gurur duy hoca. Düşmanlarını duman ettin sevgili hocam! Seni tebrik ediyorum eserinle övünebilirsin, kemoterapiye yeniden başladım. Bir kere evime gelmedin ziyarete.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Faruk Koca’nın Başkanlık İhtimali Yüzde 50

Zor Maçların Hakemi Cüneyt Çakır