in

BeğendimBeğendim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Fenerbahçe Maçına Yetişmez, Kasımpaşa Maçına İnşallah

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, transfer yasağını kaldırmak için yoğun bir gayret içerisinde olduklarını belirterek, “Fenerbahçe maçına yetişmez, Kasımpaşa maçına inşallah diyoruz” ifadelerini kullandı.

Kulüpler Birliği Vakfı’nın TFF ile yaptığı toplantı için İstanbul’da bulunan Başkan Mert, burada yaptığı açıklamada, TFF’nin artı 2 yabancı hakkı tanımasını olumlu bir gelişme olarak değerlendirdi. Mert, “Bizde de Ante Kulusiç vardı, kadroya yazamamıştık. Bu futbolcuların parası bir şekilde ödeniyordu. Sıkışık bir maç trafiği var. Her oyuncuya ihtiyacımız oluyor. İyi oldu bu karar” dedi

Ankaragücü’nün 3. kez transfer yasağı ile karşı karşıya kaldığını anımsatan Başkan Mert, “Bu nedir diyenler var. Tamamı geçmişten gelen dosyalar. Bizim dönemimizde FIFA’lık olduğumuz bir tane bile dosya yok. Kaynak arayışımız sürüyor. Dünyanın durumu ortada. Bir kuruş gelirin olmadığı bir ortamda bu paraları bulmak oldukça zor. Ama yine de belli bir noktaya geldik. Futbolcuların avukatları ile görüşmelerimiz sürüyor. Transfer yasağının kaldırılması Fenerbahçe maçına yetişmez, Kasımpaşa maçına inşallah diyoruz. Ama yüzde 100’de diyemiyoruz.” diye konuştu.

Mert, Fenerbahçe maçına puan ya da puanlar kazanmak için çıkacaklarını kaydederek, “Düşme hattının üstündekilerle puan farkının açılmasını istemiyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü’nde Fenerbahçe Maçı Hazırlıkları

Hakemler Açıklandı… Derbinin Hakemi Cüneyt Çakır