in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor: 3-1

GZT Giresunspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor: 1-0

Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor: 2-1

Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş: 2-0

Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük: 1-3

İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor: 3-0

Altay-Adana Demirspor: 1-3

Galatasaray-Fenerbahçe: 1-2

Trabzonspor-Gaziantep FK: 3-0

Yukatel Kayserispor-Göztepe: 1-1

SPOR TOTO 1. LİG

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor: 3-2

NasaDoge Menemenspor-Balıkesirspor: 2-1

Gençlerbirliği-Tuzlaspor: 0-1

Bursaspor-İstanbulspor: 2-4

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor: 1-0

Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü: 2-1

Adanaspor-MKE Ankaragücü: 1-0

Manisa FK-Altınordu: 1-0

Eyüpspor-Yılport Samsunspor: 2-2

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

TECO Karacabey Belediyespor-Akhisarspor: 3-0

Nazilli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor: 2-1

Eskişehirspor-Pendikspor: 0-1

Ankara Demirspor-Uşakspor: 0-0

Şanlıurfaspor-Isparta 32: 0-2

Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu: 2-0

Pazarspor-Anagold 24Erzincanspor: 2-4

Amed Sportif Faaliyetler-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 4-3

KIRMIZI GRUP

Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon: 0-1

Etimesgut Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor: 1-1

Turgutluspor-Diyarbekirspor: 2-1

Çorum FK-Ankaraspor: 0-0

Bodrumspor-Somaspor: 3-1

Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor: 0-0

Kahramanmaraşspor-Adıyaman FK: 0-4

Sivas Belediyespor-Niğde Anadolu: 6-1

An Zentrum Bayburt Özel İdare-İnegölspor: 0-1

Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor: 3-2

TFF 3. LİG

1.GRUP

Fatsa Belediyespor-Çatalcaspor: 1-0

Arnavutköy Belediyesispor-Kahta 02: 2-0

Formül Erbaaspor-Hendekspor: 3-0

Belediye Kütahyaspor-Nevşehir Belediyespor: 2-3

Bursa Yıldırımspor-Sancaktepe FK: 2-1

Batman Petrolspor-Elazığspor: 3-0

Artvin Hopaspor-Osmaniyespor: 0-1

Başkent Gözgözler Akademi-Karaman Belediyespor: 1-2

Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: 0-2

2. GRUP

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-İskenderunspor: 3-1

Bitexen Düzcespor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK: 3-1

Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bayrampaşa: 1-2

Redoks Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-3

Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Siirt İl Özel İdaresi: 4-0

Kuşadasıspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 2-1

68 Aksaray Belediyespor-Kızılcabölükspor:  1-1

Yomraspor-Altındağspor: 0-0

Çarşambaspor-52 Orduspor FK: 1-3

3. GRUP

Karbel Karaköprü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 1-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor: 0-1

Çankaya FK-Belediye Derincespor: 0-2

Ceyhanspor-İçel İdmanyurdu: 0-2

Edirnespor-Kardemir Karabükspor: 3-1

Gümüşhanespor-Mardin 1969: 1-1

Orduspor 1967-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 0-1

Ağrı 1970-Karşıyaka: 0-1

Modafen-Fethiyespor: 0-3

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankaragücü Adana Yolcusu

Gençlerbirliği’nin İşi Zor