in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

İttifak Holding Konyaspor-GZT Giresunspor: 1-0

Yukatel Kayserispor-Atakaş Hatayspor: 4-3

Gaziantep FK-Demir Grup Sivasspor: 5-1

VavaCars Fatih Karagümrük-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor: 1-0

Trabzonspor-Kasımpaşa: 1-0

Fenerbahçe-Medipol Başakşehir: 0-1

Çaykur Rizespor-Adana Demirspor: 1-3

Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray: 1-1

Göztepe-Altay: 0-2

Beşiktaş-Fraport TAV Antalyaspor: 0-0

SPOR TOTO 1. LİG

Tuzlaspor-Balıkesirspor: 0-2

Ankara Keçiörengücü-Yılport Samsunspor: 1-1

Bursaspor-Altınordu: 1-0

Altaş Denizlispor-Eyüpspor: 2-2

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor: 2-0

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Manisa FK: 1-0

Nasadoge Menemenspor-Adanaspor: 2-1

Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: 0-3

Kocaelispor-Beypiliç Boluspor: 1-2

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Akhisarspor-Tarsus İdman Yurdu: 1-2

Nazilli Belediyespor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor: 1-1

Kırşehir Belediyespor-Bucaspor 1928: 3-1

Uşakspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 1-1

Pendikspor-Anagold 24Erzincanspor: 3-2

Şanlıurfaspor-Kırklarelispor: 0-1

Teco Karacabey Belediyespor-Pazarspor: 5-1

Eskişehirspor-Amed Sportif Faaliyetler: 2-0

KIRMIZI GRUP

Ergene Velimeşespor-Somaspor: 1-2

Adıyaman FK-İnegölspor: 2-0

Etimesgut Belediyespor-Niğde Anadolu FK: 3-2

Diyarbekirspor-Ankaraspor: 1-0

Afjet Afyonspor-1461 Trabzon FK: 0-1

Sivas Belediyespor-An Zentrum Bayburt İl Özel İdare: 2-0

Kahramanmaraşspor-Sarıyer: 2-2

Serik Belediyespor-Çorum FK: 0-1

Turgutluspor-Bodrumspor: 0-2

Sakaryaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK: 1-1

TFF 3. LİG

1. GRUP

Hendekspor-Artvin Hopaspor: 1-1

Sancaktepe FK-Criptoswaps Çatalcaspor: 0-3

Elazığspor-Osmaniyespor FK: 0-0

Arnavutköy Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 3-0

Kahta 02-1954 Kelkit Belediyespor: 1-1

Formül Erbaaspor-Bursa Yıldırımspor: 4-1

Nevşehir Belediyespor-Karaman Belediyespor: 3-1

Batman Petrolspor-Başkent Gözgözler Akademi FK: 5-2

Belediye Kütahyaspor-Bergama Belediyespor: 2-1

2. GRUP

Gema Polimer Şile Yıldızspor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1

Bitexen Düzcespor-Beyoğlu Yeni Çarşı FK: 2-1

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kuşadasıspor: 1-2

Çarşambaspor-68 Aksaray Belediyespor: 1-0

Yomraspor-Hacettepespor: 0-1

Kalecik FK-Kızılcabölükspor: 3-2

52 Orduspor FK-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 1-1

İskenderunspor-Siirt İl Özel İdaresispor: 5-1

Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK-Alagöz Holding Iğdır FK: 1-2

3. GRUP

Esenler Erokspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: 2-0

Yeşilyurt D.Ç. Ofspor-Karşıyaka: 1-1

Orduspor 1967-Modafen: 4-1

Ceyhanspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 0-2

Criptoswaps Edirnespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 2-2

Mardin 1969-Fethiyespor: 2-1

İçel İdmanyurduspor-Belediye Derincespor: 0-0

Kardemir Karabükspor-Ağrı 1970: 0-6

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Çankaya FK: 1-1

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bursaspor Menajerlere Teslim Edilmiş

Emeka Eze En az 3 Hafta Yok