in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SÜPER LİG

Adana Demirspor-F.T. Antalyaspor: 0-0

Trabzonspor-Y. Kayserispor: 3-2

Medipol Başakşehir-V. Fatih Karagümrük: 1-2

D.G. Sivasspor-Beşiktaş: 2-3

GZT Giresunspor-Göztepe: 3-1

Altay-Gaziantep FK: 3-2

A. Hatayspor-Ö.K. Yeni Malatyaspor: 5-2

A. Alanyaspor-İ.H. Konyaspor: 5-1

Galatasaray-Çaykur Rizespor: 4-2

Kasımpaşa-Fenerbahçe: 1-2

SPOR TOTO 1. LİG

Altaş Denizlispor-Beypiliç Boluspor: 2-0

Ankara Keçiörengücü-Tuzlaspor: 1-0

Manisa FK-Eyüpspor: 2-1

Gençlerbirliği-Balıkesirspor: 2-0

Royal Hastanesi Bandırmaspor-Adanaspor: 1-0

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Yılport Samsunspor: 3-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü: 0-1

İstanbulspor-Kocaelispor: 1-1

Nasadoge Menemenspor-Altınordu: 0-1

TFF 2. LİG
BEYAZ GRUP

Şanlıurfaspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor: 1-1

Teco Karacabey Belediyespor-Bucaspor 1928: 1-0

Eskişehirspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 1-2

Ankara Demirspor-Anagold 24Erzincanspor: 2-0

Nazilli Belediyespor-Tarsus İdman Yurdu: 0-2

Kırşehir Belediyespor-Isparta 32: 2-2

Uşakspor-Akhisarspor: 2-1

Pazarspor-Amed Sportif Faaliyetler: 0-1

KIRMIZI GRUP

Sarıyer-Çorum FK: 1-1

An Zentrum Bayburt Özel İdare-Bodrumspor: 0-2

Sivas Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor: 2-2

Serik Belediyespor-Ankaraspor: 2-2

Turgutluspor-1461 Trabzon: 1-0

Ergene Velimeşespor-Niğde Anadolu: 1-3

Diyarbekirspor-Adıyaman FK: 0-0

Etimesgut Belediyespor-Afjet Afyonspor: 2-0

Sakaryaspor-İnegölspor: 2-2

Kahramanmaraşspor-Somaspor: 1-0

TFF 3. LIG
1. GRUP

Osmaniyespor-Belediye Kütahyaspor: 2-0

Criptoswaps Çatalcaspor-Elazığspor: 4-0

Bergama Belediyespor-Fatsa Belediyespor: 1-2

Karaman Belediyespor-Batman Petrolspor: 0-3

1954 Kelkit Belediyespor-Hendekspor: 2-1

Sancaktepe FK-Nevşehir Belediyespor: 1-2

Başkent Gözgözler Akademi-Bursa Yıldırımspor: 1-0

Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor: 1-0

Kahta 02-Formül Erbaaspor: 0-0

2. GRUP

Hacettepe-Bitexen Düzcespor: 1-1

68 Aksaray Belediyespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 3-1

Kuşadasıspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-0

Harput Dibek Elazığ Karakoçan-İskenderunspor: 1-1

Bayrampaşa-52 Orduspor: 7-0

Alagöz Holding Iğdır FK-Kalecik FK: 1-3

Siirt İl Özel İdaresi-Yomraspor: 1-2

Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Çarşambaspor: 2-0

Kızılcabölükspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 1-1

3. GRUP

Esenler Erokspor-Mardin 1969: 3-0

Çankaya FK-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-0

Fethiyespor-Orduspor 1967: 1-0

Belediye Derincespor-Kardemir Karabükspor: 5-1

Karşıyaka-Gümüşhane Sportif Faaliyetler: 1-1

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Yeşilyurt DÇ Ofspor: 1-4

Modafen-Büyükçekmece Tepecikspor: 0-1

Ağrı 1970-Ceyhanspor: 4-0

İçel İdmanyurdu-Criptoswaps Edirnespor: 1-0

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gençlerbirliği’nden Çok Önemli Galibiyet

Erdem Özgenç Asistlerine Devam Ediyor