in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları

SÜPER LİG

Çaykur Rizespor-Trabzonspor: 3-2

VavaCars Fatih Karagümrük-Yukatel Kayserispor: 3-0

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Kasımpaşa: 0-2

Adana Demirspor-Medipol Başakşehir: 2-1

Göztepe-Aytemiz Alanyaspor: 0-2

Beşiktaş-Atakaş Hatayspor: 1-1

Fraport TAV Antalyaspor-GZT Giresunspor: 4-1

Demir Grup Sivasspor-Altay: 2-1

Gaziantep FK-Galatasaray: 3-1

Fenerbahçe-İttifak Holding Konyaspor: 2-1

SPOR TOTO 1. LİG

İstanbulspor A.Ş.-Ankara Keçiörengücü: 1-1

Bereket Sigorta Ümraniyespor-Altınordu: 0-1

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor: 1-2

Nasadoge Menemenspor-Beypiliç Boluspor: 3-2

Royal Hastanesi Bandirmaspor-Tuzlaspor A.Ş.: 3-1

Manisa Futbol Kulübü-MKE Ankaragücü: 1-1

Bursaspor-Balıkesirspor: 2-1

Gençlerbirliği-Kocaelispor: 1-1

Adanaspor-Eyüpspor: 1-1

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Şanlıurfaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 2-2

Kırşehir Belediyespor-Pendikspor: 0-1

Kırklarelispor-Bucaspor 1928: 2-0

Teco Karacabey Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor: 3-0

Eskişehirspor-Tarsus İdmanyurdu: 1-5

Ankara Demirspor-Isparta 32: 2-1

Nazilli Belediyespor-Akhisarspor: 3-1

Pazarspor-Criptoswaps Zonguldak Kömürspor: ERTELENDİ

KIRMIZI GRUP

Çorum FK-Bodrumspor: 1-1

Sarıyer-Silahtaroğlu Vanspor: 1-1

Sivas Belediyespor-Ankaraspor: 2-0

Kahramanmaraşspor-1461 Trabzon FK: 1-3

Serik Belediyespor-İnegölspor: 1-1

Turgutluspor-Niğde Anadolu FK: 1-3

Sakaryaspor-Adıyaman FK: 2-0

Ergene Velimeşespor-Afjet Afyonspor: 2-1

Etimesgut Belediyespor-Diyarbekirspor: 0-1

An Zentrum Bayburt Özel İdare-Somaspor: ERTELENDİ

TFF 3. LİG

1. GRUP

Batman Petrolspor-Sancaktepe FK: 2-1

Bursa Yıldırımspor-Karaman Belediyespor: 2-0

Bergama Belediyespor-Artvin Hopaspor: 2-2

Elazığspor-Nevşehir Belediyespor: 2-2

Belediye Kütahyaspor-Criptoswaps Çatalcaspor: 0-0

Fatsa Belediyespor-Osmaniyespor: 1-1

Hendekspor-Kahta 02: ERTELENDİ

Formül Erbaaspor-Başkent Gözgözler Akademi: ERTELENDİ

Arnavutköy Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor: ERTELENDİ

2. GRUP

Bitexen Düzcespor-Siirt İl Özel İdaresi: 4-1

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Alagöz Holding Iğdır FK: 1-1

Yomraspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan: 1-1

Kalecik FK-İskenderunspor: 1-0

Kuşadasıspor-68 Aksaray Belediyespor: 1-2

Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Hacettepe: 2-0

Darıca Gençlerbirliği-Kızılcabölükspor: 1-1

Gema Polimer Şile Yıldızspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor: 0-2

Çarşambaspor-Bayrampaşa: 1-2

3. GRUP

Ceyhanspor-Belediye Derincespor: 2-4

Karbel Karaköprü Belediyespor-Karşıyaka: 1-3

Çankaya FK-Ağrı 1970: 0-1

Criptoswaps Edirnespor-Modafen: 2-1

Yeşilyurt D.Ç Ofspor-Mardin 1969: 0-2

Kardemir Karabükspor-İçel İdmanyurdu: 0-5

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Kırıkkale Büyük Anadoluspor: ERTELENDİ

Orduspor 1967-Esenler Erokspor: ERTELENDİ

Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor: ERTELENDİ

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Süper Lig’de 31-35. Hafta Programları Açıklandı

Ankaragücü Manisa’dan 1 Puan Çıkardı