in

Futbolda Günün Sonuçları

Futbolda günün sonuçları.

SPOR TOTO 1. LİG

Yeni Malatyaspor-Pendikspor: 0-3

Manisa Futbol Kulübü-Erzurumspor FK: 0-0

Ankara Keçiörengücü-Altaş Denizlispor: 2-0

Adanaspor-Altınordu: 2-1

Bodrumspor-Tuzlaspor: 1-2

Eyüpspor-Göztepe: 1-0

Çaykur Rizespor-Dyorex Boluspor: 1-0

Sakaryaspor-Beyçimento Bandirmaspor: 4-2

Altay-Gençlerbirliği: 1-0

TFF 2. LİG

BEYAZ GRUP

Somaspor-Şanlıurfaspor: 0-1

Eşin Group Nazilli Belediyespor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: 1-1

Bursaspor-Isparta 32 Spor: 1-2

Hes İlaç Afyonspor-Menemen FK: 2-0

Batman Petrolspor-Düzce Cam Düzcespor: 3-2

Çorum FK-Anagold 24Erzincanspor: 1-0

Sivas Belediyespor-İnegölspor: 0-2

Amed Sportif Faaliyetler-Bayburt Özel İdare: 2-0

Esenler Erokspor-Tarsus İdman Yurdu: 2-0

KIRMIZI GRUP

GMG Kastamonuspor-Etimesgut Belediyespor: 1-0

Ankara Demirspor-TECO Karacabey Belediyespor: 3-1

Kocaelispor-Diyarbekirspor: 1-0

Kırşehir FK-İskenderunspor: 1-3

Serik Belediyespor-Bitexen Vanspor: 2-4

Sarıyer-Zonguldak Kömürspor: 1-0

Bucaspor 1928-Adıyaman FK: 5-1

Uşakspor -1461 Trabzon: 0-1

Baynet İnşaat Balıkesirspor-Fethiyespor: 2-0

Pazarspor-Weecoins Kırklarelispor: 0-0

TFF 3. LİG

1. GRUP

BC Group Ağrı 1970-Karşıyaka: 0-0

Çatalcaspor-Eskişehirspor: 1-1

Amasyaspor FK-1954 Kelkit Belediyespor: 1-0

Yomraspor-Edirnespor: 2-1

Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor: 3-0

Belediye Kütahyaspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor: 1-0

52 Orduspor FK-Karbel Karaköprü Belediyespor: 1-0

Entegre Solar Elazığspor-1922 Konyaspor: 1-2

Yeni Mersin İdmanyurdu-Hacettepe 1945: 2-0

2. GRUP

Amberçay Eynesil Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: 1-1

Ergene Velimeşespor-Turgutluspor: 0-1

Ayvalıkgücü Belediyespor-Orduspor 1967: 1-1

Kırıkkale Büyük Anadoluspor-Alagöz Holding Iğdır FK: 0-0

Kuşadasıspor-Yeşilyurt D.Ç Ofspor: 3-0

Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Karaman FK: 0-0

Armoni Alanya Kestelspor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor: 3-0

Bulvarspor-23 Elazığ FK: 3-0

3. GRUP

68 Aksaray Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-0

Niğde Anadolu FK-Malatya Arguvanspor: 0-3

Siirt İl Özel İdaresi-Efeler 09: 0-0

Bergama Belediyespor-Merkür Holding Erbaaspor: 3-1

Beyoğlu Yeni Çarşı-Osmaniyespor: 4-1

Bitexen Sapanca Gençlikspor-Muş 1984 Muşspor: 1-0

Artvin Hopaspor-Kepez Belediyespor: 2-2

Fatsa Belediyespor-Akhisarspor: 2-1

Güneş Holding Çankaya FK-Bursa Yıldırımspor: 2-2

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurucu Babalar Kuşağı

Gençlerbirliği’ne Yeni Teknik Direktörü de Çare Olamadı