in

Galatasaray’ın Yeni Sezon Forma Tasarımları

Galatasaray’ın 2018-2019 sezonu için tasarlandığı iddia edilen formalar basına sızdı

www.esvaphane.com  internet sitesinin paylaştığı tasarımlarda Galatasaray’ın yeni iç saha forması, Nike kalıplarının önümüzdeki sene için elverdiği maksimum sadelikte olacak. Temel olarak “6 parçalı” olarak adlandırabileceğimiz formanın taraftar versiyonlarında bu yılın aksine sırt da parçalı olacak. Authentic formalarda ise yine bu yılın aksine arka tarafın belinde parçalı görünüm devam edecek. Numara ve isim için ayrılan alan ise sarı renkte olacak.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması klasik kombine dönülerek beyaz şort ve kırmızı konç ile kombinlenecek.

GALATASARAY 2018-2019 DEPLASMAN FORMASI

Galatasaray’ın yeni deplasman forması iki yıllık aranın ardından yeniden siyah renkte olacak. Formanın detay renkleri ise sarı ve kırmızı.

Formada swoosh, alışılagelmişin aksine kırmızı renkte olacak. Nike’nin önümüzdeki sezon için hazırladığı kalıbın temel taşlarından birisi olan kalp ritmi şeklindeki kol desenlerinin Galatasaray için en belirgin olarak vurgulanacağı forma bu forma. Bu desenlerin parçalı görünümü sağlanmak amacıyla bir kolda sarı, bir kolda ise kırmızı olmasını bekliyoruz. Yukarıda paylaştığımız çizimin haricinde formanın göğsünde de bir detay olma ihtimali düşük de olsa mevcut.

GALATASARAY 2018-2019 ALTERNATİF FORMASI

Nike, Elit kategorideki takımları için ortak kalıptan forma yapmaya başladığından beri yani 4 sezondur “alternatif” isminin hakkını verecek renklerde formalar çıkaran Galatasaray; gelecek sezon için klasik renklerinden biri olan beyazı tercih etti. Detay renk olarak sarı kullanılırken swoosh ise kırmızı renkte olacak.

ENSE ETİKETİ

Nike’nin her sezon için takımlara hazırladığı ense etiketlerinde Galatasaray için bu sezon Metin Oktay’a ithafen kral tacı şeklinde, parçalı görünümlü bir etiket tercih edilmiş. Etikette yazan slogan ise son yıllarda görmeye alıştığımız “İlklerin ve Enlerin Takımı” sloganı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güreşçilerden Avrupa Şampiyonası Öncesi Bol Madalyalı Prova

Talisca Yuvadan Uçuyor