in

GENÇLERBİRLİĞİ ANKARA FESTİVALİ’NE KATILIYOR

Gençlerbirliği , Uluslararası Büyük Ankara Festivali’nde Ankaralılarla buluşacak.

Gençlerbirliği’nin Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında 29 Temmuz-6 Ağustos tarihlerinde gerçekleştirilecek ve 7 gün sürecek festivale katılacağı bildirildi.

Eski lunapark eğlencelerinde olduğu gibi, Gençlerbirliği standında penaltı atışları düzenleneceği ve ziyaretçilerin festivalde A takım kalecilerine penaltı atışı kullanabilecekleri ifade edildi.

Ayrıca , kırmızı siyahlıların festival standında kurulan 3 panoda ziyaretçilerle fotoğraf çektireceğine kaydedildi.

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞAN PENALTI ATACAK

Katılımcılar önce kurulan 3 panoda fotoğraf çektirecek. Birinci panoda İlhan Cavcav ile transfer edilen bir futbolcu gibi sözleşme imzalarken fotoğrafları çekilecek.

İsteyenler fotoğrafta da olsa duayen başkanın yeni transferi olabilecek. İkinci panoda Gençlerbirliği formasıyla poster çekimi yapılacak. Üçüncü panoda ise takım posterinde yer alacaklar.

Çektirilen 3 fotoğrafı sosyal medyada paylaşan penaltı atmaya hak kazanacak. Penaltı atışlarında başarılı olan katılımcılara çeşitli hediyeler verilecek. Altyapı takımlarımız, antrenörlerimiz,

A takım futbolcuları, amatör branşlardaki sporcular ve kick boks takımı standda olacak.

HOLLANDA KAMPINDAKİ SON HAZIRLIK MAÇI YARIN

Yeni sezon hazırlıklarını Hollanda’nın Arnhem kentinde sürdüren Gençlerbirliği günü bu akşam yaptığı tek antrenmanla tamamladı.

Antrenmana ısınma koşusu ile başlayan futbolcular daha sonra iki gruba ayrıldı. Dün oynanan Real Sociedad maçında uzun süre alan oyuncular günü devam ettikleri koşu çalışmasıyla noktalarken, diğer gruptaki oyuncular 5’e 2 top kapma oyununa geçti. Yaklaşık bir saat süren antrenman dar alanda oynanan çift kale maç ve çıkış çalışmasıyla son buldu.

Gençlerbirliği yarın Hollanda’daki son hazırlık maçında VV Arnhem Boys’ta Granada ile karşı karşıya gelecek.

Maçın başlama saati TSİ 19.00.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TERİM'İN KOLTUĞU İÇİN ÜÇ İSİM ÖN PLANA ÇIKTI

RVP'NİN YERİNE AHMETHAN OYNAYACAK