in

GÖKÇEK, ”KISA ZAMANDA PARA BEKLEMEYİN” DEDİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak,  Ankaragücü’ne sezon başında yardımda bulunacağı sözünü vermediğini duyurdu.

Ankaragücü dün yazılı bir açıklama yaparak Gökçek’in para konusunda verdiği sözü tutmasının beklendiği belirtilmişti.

Bunun üzerine Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, twitter hesabından yaptığı açıklamada kısa zamanda Ankaragücü’nün kendisinden para beklememesi gerektiğini açıkladı.

Gökçek,twitter’dan yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“Önümüzdeki 8 aylık bir dönem var. Sezon Ağustos ayında açılıyor. Biz, Eylül, Ekim, Ocak, Şubat, Mart ve Nisan aylarında eşit taksitlerle yardımımızı yapacağız. Önümüzdeki ayın başında Ankara eşrafını Ankaragücü’ne yardım toplamak için buluşturacağım. Ankaragücü yönetiminin geçen sezon aldığı futbolculara olan borçlarını ödemesini ve transfer yapmasını bekliyorum. Ben kesinlikle sezon başında borçlarımızı ödeyeceğimize dair bir söz vermedim. Buna Ercan Soydaş şahittir. Ankaragücü yönetiminde konuşulanlara çok üzüldüm. Ancak Ankaragücü’nü ve yöneticilerini seviyorum. Daha önce kendileri, Ankaragücü’nü bize teslim etmeyeceklerini söyledi. Biz de, bu kararlarına saygı duyduğumuzu açıkça söyledik. Birbirimize yine destek olmalıyız. Ankaragücü’nün yöneticilerine başarılar diliyorum.”

İşte Melih Gökçek’in twitter’den yayımladığı mesajlar:

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARAGÜCÜ GÖKÇEK’İN SÖZÜNÜ TUTMASINI İSTİYOR

MALATYASPOR VE SİVASSPOR SÜPER LİG’DE