in ,

GÜNEŞ: ”BEŞİKTAŞ’TA YAPACAK ÇOK İŞİM VAR”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fatih Terim’in ayrılmasından sonra çıkan milli takım iddialarına noktayı koydu. Güneş, “Beşiktaş’ta yapacak çok işim var” dedi.

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in görevinden ayrılmasının ardından gündeme ilk gelen isim olan Şenol Güneş’in menajeri Deniz Türker, konuya açıklık getirdi.

Şenol Güneş, Deniz Türker’le yaptığı telefon konuşmasında, “Beşiktaş’la yapacak daha çok işim var. 2 yıl kontrat uzattık. Bu iki yıl boyunca sadece Beşiktaş’a konsantre olmuş durumdayım. Ben bir görevdeyken, bir takımdan sorumluyken başka şeyler düşünmek hayat görüşüme aykırı” ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş; Abdullah Avcı, Mustafa Denizli ve Mircea Lucescu’yla birlikte A Milli Futbol Takımı için gündeme gelen dört isim arasında başı çekiyordu.

Öte yandan Şenol Güneş, Beşiktaş’ın İspanya kampında da konuyla ilgili bir açıklamada bulundu.

Güneş, “Fatih Hoca’nın ayrılmasına üzüldüm, ben de o göreve geldim, yalnız kaldım. Fatih Hoca’ya teşekkür borçluyuz, çok iyi işler yaptı. Bu karar Federasyon’un kararıdır. Beşiktaş teknik sorumlusu olarak hayırlı olmasını dilerim. Fatih Hoca’yla her zaman görüşüyordum. Milli Takım için kendi şahsım adına konuşma yetkisine sahip değilim. O konu yönetimdedir. Böyle bir teklif gelmedi. Zaten gelecek olsa bile bana gelmesi doğru değildir, başkana gelmelidir. Ben Beşiktaş’ta çok mutluyum. Sözleşmemi daha yeni uzattık. Benim zaten bir milli görevim var, o da Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmak” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARAGÜCÜ HAZIRLIK MAÇINDA ELAZIĞ’A YENİLDİ

KKTC’DEN KARABÜK’E BÜYÜK TEPKİ