in

BeğendimBeğendim HarikaHarika

Hedefimiz Mücadeleci, Başarılı Ve Güçlü Bir Takım

Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Dalcı, Bolu kampının çok verimli geçtiğini belirterek, ”Hedefimiz mücadeleci, başarılı ve güçlü bir takım olmak.” dedi.

Sarı lacivertliler, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Bolu’da gerçekleştirdiği ilk etap kamp çalışmalarını tamamlarken, teknik direktör Mustafa Dalcı, ” İlk etabını tamamladığımız kamp programında, aerobik ve yüklemelerle alakalı çalışmalar yaptık. Kayseri’de gerçekleştireceğimiz ikinci etap çalışmalarımız bizim için daha çok önem arz ediyor. Bu kamp programında yapacağımız hazırlık maçlarıyla genel bir durum değerlendirmesi yapacağız.” dedi.

Futbolcuların kampta göstermiş olduğu performanstan memnun olduğunu belirten Dalcı, “Takım içi dostluk ve oyuncuların birbirleriyle ilişkileri çok iyi seviyede. İkinci kamp programında aramıza katılacak yeni oyuncularla birlikte takımımız şekillenmeye başlayacak. Hem seyir zevki hem de oynadığı futbol ile kaliteyi yakalamak adına çalışmalarımızı sağlıklı bir şekilde sürdüreceğiz. Hedefimiz mücadeleci, başarılı ve güçlü bir takım olmak.” diye konuştu.

Sarı lacivertli oyuncular 3 gün izin yapacak.  Başkent temsilcisi, 11 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hazırlıklarını Kayseri de sürdürecek.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 Mayıs Stadyumu için Çalışmalar Başladı

TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de Sezon Planlaması Belli Oldu