in

MAHMUT USLU FUTBOLDAN MEN EDİLSİN

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu’nun, Caner Erkin ve aile yaşamı hakkındaki sözleri nedeniyle gerekirse futboldan men edilmesini istedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Mahmut Uslu’nun Caner Erkin ve aile yaşamı hakkındaki sözleri için sert konuştu. Orman, “Gerekirse futboldan men edilsin, yöneticilik yapmasın” dedi.

Derbiyi kaybetmelerinden daha çok, maruz kaldıkları muameleye üzüldüklerini dile getiren Fikret Orman şöyle konuştu:

”Derbinin en çok üzen tarafı kaybetmemizden çok oradaki ortam ve şahsımla, futbolcularımla yapılan değerlendirmeler. Başka bir şey değil. Bu bir maç. Fenerbahçe’yle daha çok maç yapıyoruz. En az hata en az kayıp yapan da şampiyon olacak. Böyle bakıyorum duruma.

‘Ortada maç yapmaya gelen ve oyun kuralları içerisinde hareket bir takım vardı dün. Kural dışı hiçbir şey yoktu. Hafta sonundaki derbiye çok kötü bir ortam hazırlandı. Hafta sonu da bunu izledik. O verilen demeçler, bir yöneticinin bir başkanla ilgili kötü demeçlerin, kötü imaların yurt dışında Almanya’da İngiltere’de yapıldığını düşünebilir misiniz? Mümkün mü böyle bir şey? Marka değerimizi düşürür bu. Böyle yapmak kime ne kazandırır. 2. yarıda maç bu sefer bizim evimizde. Biz yapsak elimize ne geçecek. Yapsak, 1 sene sonra oraya gitseki yine bize aynı şeyi yapacaklar. Bunlardan Fenerbahçe taraftarı da memnun değil. Sokakta bir sürü insanla konuşuyorum, bu olaylardan rahatsız oluyorlar.”

Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu’nun futboldan men edilmesi gerektiğini ifade edn Orman, ”70 yaşını geçmiş, 15 yıldır yöneticilik yapanlar nelerden bahsediyor? Oyuncum ailesini kurmuş, bunun bel altına girmek doğru bir şey mi? Bu mu Türk futbolu? Küçük çocuğa hareket yaptırmalar falan. Ne gerek var böyle şeylere. TFF hak mahrumiyeti veriyor, neye yarıyor bu? Gerekirse futboldan men edilsin, yöneticilik yapmasın” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANKARAGÜCÜ’NE SU SPONSORU

GALATASARAY'DA KARABÜK MAÇI HAZIRLIKLARI