in

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

Mehmet Yiğiner Kalp Rahatsızlığı Geçirdi

Eski Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner’in kalp rahatsızlığı geçirdiği, geçen hafta hastanede tedavi gördüğü öğrenildi.

Mehmet Yiğiner’e yakınlığı ile tanınan, yaptığı açıklamalarla “Mehmet Yiğiner’in Sesi” olan Bahadır Erdemir, Başkan Fatih Mert’in Sabah Gazetesi’ne yaptığı açıklamalara sosyal medya hesabından cevap verdi.

Erdemir, Mehmet Yiğiner’in kalbindeki ritim bozukluğundan dolayı geçen hafta rahatsızlandığını, hastaneye kaldırıldığını duyurdu.

VİRALSPOR da, eski başkan Yiğiner’in geçen haftayı hastanede geçirdiği, şu anda evinde dinlenmekte olduğu bilgisine ulaştı.

Bahadır Erdemir’in mevcut yönetime sitem ettiği, Ankaragücü’nde gelecekte yaşanacaklarla ilgili ipuçları da verdiği paylaşımı şöyle:

“MKE Ankaragücü kimsenin deneme tahtası degildir. Staj yeri hiç değildir, pes doğrusu…

Ankaragücü’nün geleceğini kurtarmaya çalışıyoruz. Ankaragücü kapısına kilit vurulacak noktadaydı. Biz, bu kulübü yaşatacak can suyunu verdik.!!

Arkasından bugün yapılan açıklama tam bir talihsizlik. Mehmet Yiğiner başkanımızı açıktan hedef alan ve “herşeyi açıklayacağım” gibi gizemli, talihsiz ve ilginç bir açıklama. Zamanında bıraksaydı diyorsunuz ama 30 Temmuz kongresinden önce Çubuk’ta cenazeye geldiğinizde Baskana neler söylediģinizi anlatmıyosunuz.!! Ben o konuşmalarda ve daha öncesinde başkanımız Mehmet Yiğiner’e tam destek verdiğinizi biliyorum.

Başkan Mehmet Yiğiner, geçen hafta kallbinde ritim bozukluğundan dolayı bir rahatsızlık geçirdi. Bunu da ilk defa ben maalesef açıklamak zorunda kalıyorum. İnsanız ya, üzülüyoruz. Yapılan, yazılan haksızlıklara, yalan ve iftiralara sadece susarak sabrederek sessiz kalarak tepki verince bozuluyor iste sağlık. Bunları haketmeyen bir başkana bu acımasız linç kampanyası zeminini hazırlayıp zaman kazananlar bu vebalin altından asla kalkamayacaktır.

Boynumuza idam ipini geçirenlerden medet umarak kurtarıcı olarak geldiniz. Kongreden hemen sonra Külliye’ye koşarak fotoğraf servis ettiniz. Ankaragücü’nün efsane başkanı Mehmet Yiğiner’i hem taraftarlara, hem kamuoyuna yem ettiniz. Linç kampanyası acımasızca yürütülürken keyifle izlediniz.

Ahde vefa’dan bahsederken çıkıp doğruları anlatmadınız. Elinizdeki Mehmet Yiğiner düşmanlığını şimdiye kadar gayet iyi kullandınız. Öyle ki hiç bir şey yapmayarak bu sermayeyi tükettiniz. Ne yaparsak yapalım nasılsa Mehmet Başkan’a saldırmaktan kimse bir şey görmüyor değil mi?

Ankaragücü’ne en büyük ihaneti yapanlar, onları alkışlayanlar ve bu ihanetin vebaline ortak olanların varlığı işinize geldi.

Bırakın kardeşim bırakınnn. Bu kadar vahim durumdaysak bırakın. Ankaragücü hiç kimsenin himmetine muhtaç değildir. Ankaragücü ortada kalmaz.
Ankaragücü’nün geleceği hiç kimseye eğilmeden, ezilmeden, diz çökmeden yeniden yazılacak. Sessiz, sakin ve sabırla diriliş ateşi yanmayı bekliyor. Bu ateş yıkanları, bölenleri, ihanet edenleri, ihaneti alkışlayanları yakacak ve yok edecektir.

Bir yolu vardır elbet canım yeniden yaşamanın.
Bir çaresi bulunur çıkmazların bir uyuyup uyanalım…
İman varsa imkan vardır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lider Sivasspor Josef de Souza’yı İstiyor

Zekeriya Alp Zorlu’daki Görüşmenin Detaylarını Anlattı