in ,

MHK Başkanı Namoğlu’nu İstifaya Davet Etmiyorum

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı taraftarların istifaya davet ettiği Yusuf Namoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

Namoğlu’nu istifaya davet etmediğini ifade eden Orman, “Ben esasında Yusuf Namoğlu’na yönelik bir istifa çağrısında bulunmam, şahsen de severim ve birbirimizi iyi tanırız ama bu bir dostluk ilişkisi değil, sorumluluklarımız var. Yusuf ağabeyin de iyi niyetinden şüphem yok. Ama bir gerçek var ki Beşiktaş, TFF Başkanı ve yöneticileri ağırlıkta olunca lime lime doğranmaya başlandı. Şampiyonluklarımızda bile zorlandık hakem kararlarıyla ilgili” dedi.

TFF’nin kalıcı çözüm bulması gerektiğinin altını çizen Orman, “Namoğlu bir hakem havuzu olduğunu ve yönetmeleri gerektiğini söyledi, ben de destek oldum ama üzerinden 4 sene geçti artık o havuzun genişlemesi lazım. Futbolda adaletin gözükmesi lazım. Sahada olmazsa taraftar sayımız azalıyor. Adaletin olduğu bir oyun olmalı, inşallah bir çözüm bulunur. Bizim muhatabımız TFF’dir, bugün de toplantıları varmış umarım kalıcı şeyler yaparlar” şeklinde konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Doping Testinde Kokain Çıkan Oyuncuya 4 yıl Men

Cedi Osman’dan double double