in ,

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm ŞaşırtıcıŞaşırtıcı

Murat Ağcabağ Ankaragücü’nden İhraç Edildi

METİNER ERDEM/VİRALSPOR-ÖZEL

Ankaragücü başkan adayı Murat Ağcabağ, kulüp üyeliğinden ihraç edildi.

Kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner, VİRALSPOR’a yaptığı açıklamada, Ağcabağ’ın Ankaragücü’nün çıkarları ile çelişen davranışlarından dolayı Yönetim Kurulu kararıyla kulüp üyeliğinden ihraç edildiğini bildirdi.

Ağcabağ’ın bugünden itibaren delege olmadığını, bu yüzden olası bir seçime katılamayacağını kaydeden Yiğiner, şunları söyledi:

“Aslında bu kararı 8 ay önce almamız gerekirdi. Gecikilmiş bir karar. 8 ay önceki o fotoğrafı taraftarımız unutmadı. Başakşehir maçında da bir fotoğraf servis edildi, kim kiminle herkes gördü. Ankaragücü bugün MKE’den sponsorluk parasını alamıyorsa, bunda bu fotoğraftakilerin payı vardır, müdahalesi vardır. Murat Ağcabağ, koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. O fotoğraftakilerden Ahmet Ketenci Medipol Başakşehir’in yöneticisidir.Bir tarafta seçimde Mehmet Özhaseki’yi destekleyen Tuna Yılmaz, öte yandan Mansur Yavaş için çalışan bir arkadaş. Bunlar nasıl bir araya geliyor anlayabilmiş değilim.”

Yiğiner, Ankaragücü’nün ligde kalacağını, kulübü kesinlikle bu kişilere bırakmayacağını sözlerine ekledi.

İşte o fotoğraf:Mehmet Yiğiner’in sözünü ettiği fotoğraf, eski basın sözcüsü Tuna Yılmaz’ın Başakşehir-Ankaragücü maçında çektiği bir selfi. Fotoğrafta, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünürünün oğlu Ahmet Ketenci, Murat Ağcabağ, Tuna Yılmaz ve Tuna Yılmaz’ın bir arkadaşı yer alıyor.

Written by Metiner Erdem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İşte En Değerli 10 Türk Futbolcu

Çaykur Rizespor Galatasaray Maçının Tekrarını İstiyor