in

Necati Erkmen: Bizim İçin Güzel Maçtı

Ankaragücü Teknik Sorumlusu Necati Erkmen, ”Bizim için güzel ama kardeş takım Bursaspor için zor bir müsabakaydı.” dedi.

Necati Erkmen, Bursaspor’un hafta içinde yeni bir teknik direktör ile çalışmaya başladığı belirterek, ”Hafta içesinde Bursaspor’un yeni hoca değişikliği ile birlikte farklı bir oyun oynayacaklarını söylemiştik oyuncularımıza. Ona göre çalıştık ve kazandık.” diye konuştu.

Ankaragücü Teknik Sorumlusu Necati Erkmen şunları söyledi:

“Gerçekten bizim için güzel ama kardeş takım Bursaspor için zor bir müsabakaydı. Biz geçen hafta kendi sahamızda çok üstün oynadığımız, rakibin kalesinin önünde net pozisyonlarda, şanssızlık ve direkten dönen toplarla gole ulaşamamıştık. Hafta içesinde de Bursaspor’un yeni hoca değişikliği ile birlikte farklı bir oyun oynayacaklarını söylemiştik oyuncularımıza. İlk yarı özellikle ortalarında rüzgar geçtikten sonra attığımız iki golle ilk yarıyı önde geçirdik. İkinci yarıya da golle başladık. 3-0 olduktan sonra müsabakanın devamında da özellikle ikinci bölge ve savunmayı çok iyi yaptık. Lig devam ediyor. Biz de yolumuzda devam ediyoruz. İnşallah bu oyunumuzu orada devam ettiririz.”

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü de Bu Kadar Kolay Olmasını Beklemiyordu

Özcan Bizati: Bir an Önce Toparlanmamız Gerekiyor