in

Nurullah Ve Alperen’in Vedaları Resmen Açıklandı

Ankaragücü, sezon başında Samsunspor’dan kiralanan kaleci Nurullah Aslan ve iki sezondur forma giyen Alperen Babacan ile yolların ayrıldığını resmen açıkladı.

MKE Ankaragücü Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Kulübümüz ile Nurullah Aslan arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. Nurullah Aslan’a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz” denildi.

Kulüpten yapılan diğer açıklamada da “Kulübümüz ile Alperen Babacan arasındaki sözleşmenin, karşılıklı anlaşılarak sona erdirilmesi konusunda mutabakata varılmıştır.2021 yılından itibaren formamızı terleten Alperen Babacan’a tüm emek ve hizmetleri için teşekkür eder, kariyerinde başarılar dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Nurullah Aslan ve Alperen Babacan, sezonun ikinci yarısında Gençlerbirliği forması giyecek.

Böylece Ankaragücü’nde ara transfer döneminin başlamasına kısa bir süre kala sözleşmesi sonlandırılan oyuncu sayısı 5’e yükseldi.

Ankaragücü’nde, Nurullah Aslan ve Alperen Babacan ile birlikte şu ana dek Abdullah Durak, Sinan Osmanoğlu ve Oğuz Ceylan ile yollar ayrıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gençlerbirliği’nden Defansa Ve Orta Sahaya Takviye

Futbolda Ara Transfer Dönemi Başlıyor