in

GüldümGüldüm

Ankaragücü’nden Osmanlı’ya Gönderme… Bizim Mahallede Çalışma Yapan Kepçeyi 200 Kişi İzliyor

Başkent’te, Melih Gökçek’in Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’ndan istifa ettirilmesinin ardından şimdi de Süper Lig ekibi Osmanlıspor’un gelirleri ve seyirci sayısı  tartışma konusu oldu.

Ankaragücü taraftarları, Osmanlıspor-Akhisarspor karşılaşmasını 181 biletli seyircinin izlemesi ile ilgili olarak sosyal medyada birbirinden ilginç paylaşımları ile dalga geçtiler.

TUNA, GÖKÇEK KONTROLÜNDEKİ TAKIMLARIN KAYNAKLARINI KESTİ

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Gökçek’in kontrolündeki Osmanlıspor, Keçiörengücü ve Bugsaş’a giden belediye kaynaklarını kesme kararı aldıklarını belirterek, “Hafriyat ve otopark ile ilgili yeni düzenleme için düğmeye bastık. Bu konular şu anda komisyonda. Komisyondan geçecek ve Meclis’e gelecek, kararı Meclis verecek. Yüce Meclis’in kararına ne ben, ne de başkası ipotek koyamaz. Teklifimiz, hafriyatın ve otoparkların mevcut durumunun iptal edilmesi, her ikisinin de gelirlerinin belediyenin kasasına girmesi. Ocak ayındaki Meclis’te otoparklar iptal edilecek ve hepsi ANPARK’a verilecek” dedi.

Tuna’nın açıklamasının ardından Başkent’te spor camiasının merak ettiği bir soru da cevabını buldu.

Osmanlıspor ilk maçında Akhisarspor’u konuk ederken, Melih Gökçek zamanında belediye çalışanlarının doldurduğu tribünler bu sefer boş kaldı. Osmanlıspor Akhisarspor maçını tribünde sadece 181 kişi izledi.

Bu gelişme üzerine Ankaragücü taraftarları sosyal medya hesaplarından Osmanlıspor’un maçını sadece 181 kişinin izlemesiyle ilgili dalga geçtiler.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Liverpool'dan Rekorları Alt Üst Eden Transfer

Ankaragücü'nden Mete Kalkavan'a Tepki