in ,

BeğendimBeğendim HarikaHarika

Sakatlık Yaşamamak İçin Hazırlık Maçı Oynamıyoruz

Ankaragücü Teknik Direktörü Metin Diyadin, istenmeyen bir sakatlanma yaşamamak amacıyla milli maçlar nedeniyle verilen arada hazırlık maçı yapmayı tercih etmediklerini söyledi.

Sarı laciverti ekipte Hector Canteros’un sakatlığının devam ettiği ifade eden Metin Diyadin, Dever Orgill ve Wilfred Moke’nin ülkelerinin milli takımlarına gittiğini ifade etti.

Kalan oyuncularla antrenmanlarını sürdürdüklerini dile getiren Metin Diyadin, www.viralspor.com’a yaptığı açıklamada, ”Takımımızın yaş ortalaması yaklaşık 32. Ona göre antrenmanlar yapıyoruz. Oyuncularımızın sakatlık yaşamaması için milli maçlar nedeniyle lige verilen arada hazırlık maçı oynamıyoruz. Ankara’nın göz bebeği Ankaragücü’nün en iyi saha sonuçlarını alması için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Tüm eksiklerimize rağmen, Ankara’yı en iyi şekilde temsil edeceğimizden taraftarımızın kuşkusu olmasın.” dedi.

Ankara’da 19 Ekim Cumartesi günü Eryaman Stadı’nda saat 20.00’de Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlandıklarını dile getiren sarı lacivertli ekibin teknik direktörü Metin Diyadin, ”Tüm taraftarlarımızı bize destek olmaya, oyuncularımıza güç vermeye davet ediyorum… Bu büyük camianın taraftarını, neler yaptığını, gücünü futbol camiası çok yakından biliyor. Desteklerini takımımızdan esirgemesinler” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kadınlar Dünya Şampiyonası’nda 3 Final

Gençlerbirliği Hazırlık Maçında Keçiörengücü’nü Yendi