in ,

Vida’dan Mesaj Var

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın 25-30 milyon Euro civarında bonservis geliri beklediği Domagoj Vida, menajeri aracılığı ile haber yolladı.

Dünya Kupası’nda Rusya karşısındaki performansı ile yıldızlaşan Hırvat stoperin kendisi için gelen tekliflerin değerlendirilmesini istediği öğrenildi.

Bir yandan Dünya Kupası’nda Hırvatistan’la yarı finale çıkmanın heyecanını yaşayan Domagoj Vida, diğer yandan da kariyeriyle ilgili planlamalar yapıyor. Rusya karşısında ortaya koyduğu futbol ve birisi penaltılarda olmak üzere attığı iki golle takımının son dörde kalmasında başrol oynayan tecrübeli stoperin menajeri aracılığı ile Beşiktaş yönetimine, “Beni satın, herkes kazansın” mesajını yolladığı öğrenildi.

Vida’nın, geçen sezonun devre arasında geldiği siyahbeyazlı takımda yedek kalmaktan dolayı rahatsızlık duyduğu ve kendisine yönelik tekliflerin kulüp tarafından değerlendirilmesini istediği belirtildi.

Siyah beyazlılarda yılda 3 milyon Euro kazanan Vida ile İngiltere Premier Lig ekipleri West Ham, Fulham ve Everton ilgileniyor. Gelen en ciddi teklif ise 18 milyon Euro ile Everton’dan..

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burak Yılmaz’ı Alacak Parayı Henüz Darphane Basmadı

Galatasaray’a Sürpriz Öneri