in

BeğendimBeğendim

Zamana İhtiyacımız Var

Fotoğraf: ABDURAHMAN ANTAKYALI

Ankaragücü’nün Brezilyalı sol beki Marlon, lige iyi başlayamadıklarını belirterek, ”Takıma ben dahil çok fazla yeni oyuncu geldi. Gelen oyuncuların sadece yedisinin bu ligde deneyimi var. Zamana ihtiyacımız var.” dedi

Marlon, Ankaragücü’nün Süper Lig’de iyi yerlere geleceğini dile getirerek, ”Takıma ben dahil çok fazla yeni oyuncu geldi. Alışma sürecine ihtiyacımız var. Yeni gelen oyuncuların sadece yedisinin bu ligde deneyimi var. Geri kalanının lige alışması zaman alacaktır. Bence önemli olan nasıl başladığın değil, nasıl bitirdiğindir. Ligde iyi yerlere geleceğiz. Bu ligde daha önce oynadım. İlk 3 maçta ritmimi bulmam biraz zaman aldı ancak şu an çok iyiyim. Kendimi, bundan sonra her maça yüzde yüz hazırlayacağım. Taraftarlar beni çok iyi karşıladı. Taraftarlarımız bu kulübün kalbidir. Bizi her hafta hem deplasmanda hem Ankara’da hep desteklediler.” diye konuştu.

Brezilyalı oyuncu teknik direktör değişikliğinin kolay bir geçiş süreci olmadığını kaydederek, ”Ömer Erdoğan takıma kaliteli futbol oynatmaya çalışıyor. Ömer Erdoğan geldiğinden beri çok şey değişti. Kaliteli bir futbolla kazanmanın önemini takıma empoze etmeye çalışıyor. Bence en önemli değişiklik bu. Çünkü taraftar sahada hem kazanan hem de iyi futbol oynayan bir takım görmek istiyor. Taraftarın güvenini boşa çıkarmamaya çalışacağız. Gerçekten takımda pozitif bir hava var.” ifadelerini kullandı.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’nün Rakibi Sivasspor ile İlgili Çarpıcı İddia

Gençlerbirliği, Denizlispor Hazırlıklarını Sürdürdü