in ,

BeğendimBeğendim GüldümGüldüm BeğenmedimBeğenmedim ŞaşırtıcıŞaşırtıcı HarikaHarika

2023’te Süper Lig Şampiyonu Olacağız

METİNER ERDEM – VİRALSPOR/ÖZEL Ankaragücü Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Koca, 2023 yılında Süper Lig şampiyonu olacaklarını iddia etti.

METİNER ERDEM

Faruk Koca, Denizlispor maçı sonrası Ankara’ya dönüşte VİRALSPOR yazarı Metiner Erdem’e yaptığı açıklamada, Ankaragücü’nün ligden düşmesinden dolayı büyük üzüntü yaşadıklarını söyledi.

Çok zor şartlarda göreve gelmelerine karşın, yoğun çabalar sonucu transfer yasağını kaldırarak, herkesin düştü gözüyle baktığı Ankaragücü’nün lige tutunması için adımlar attıklarını bildirdi.

Teknik direktörler konusunda hata yaptıklarını kabul eden Koca, “Maalesef alternatiflerimiz çok kısıtlıydı. O an doğru karar verdiğimizi düşünsek de sonuçta hata yaptığımız görülüyor. Çok fazla kritik maç oynadık, bunlardan bir tanesini kazansak bugün ligde kalmanın sevincini yaşıyor olabilirdik” dedi.

Kasım ayında yapılacak Ankaragücü kongresinde yeniden aday olacaklarını aktaran Faruk Koca, “Bu takımı bırakıp gitmeyeceğiz. Genel kurulda yeniden aday olacağız. Başkan adayımız yine Fatih Mert olacak. Benim başkanlık düşüncem yok. Yönetim kurulunda değişiklikler olacaktır. Güçlü bir ekip olacak. Ankaragücü taraftarı üzülmesin. Bu kulübü yeniden yapılandırarak iddialı bir şekilde lige hazırlayacağız. Hedefi şimdiden açıklıyorum. Hedefimiz 2023 yılıdır. 2023’te Ankaragücü Süper Lig şampiyonu olacaktır. En azından şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olacaktır. Çalışmalarımıza bugünden itibaren başlıyoruz” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Küme Düşmenin Olmaması Gerekir

Tanrım Ankaragücü’nü Baştan Yarat/ SERKAN GÜVEN