in

ANKARAGÜCÜ'NÜ BEKLEYEN BÜYÜK TEHLİKE

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, sarı lacivertli ekibin lig maçlarına çıkamama tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

Başkan Yiğiner, hemen 6 milyon TL’ye ihtiyaçları olduğunu ifade ederek, ”Hemen 6 milyon TL. bulamazsak sahaya çıkamayız” ifadelerini kullandı.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Yiğiner, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melh Gökçek’in katkıları ile gelen para ile kulübün borçlarının bir bölümünün ödendiğini belirterek, ”Melih Gökçek bize belediye şirketlerinden reklam verdi. Biz bu parayla hemen ödenmesi gerekenleri ödedik, içeriyi biraz topladık. Ancak bize hemen acil 5-6 milyon TL. lazım. Bu paranın Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi’nden 3 günde çıkması lazım. Çıkmazsa bu yeni transferlerin hiç birini oynatamayız. Bunun şakası yok. 6 milyon gelmezse takım sahaya çıkamaz. Başka bir yerden para geleceği yok. Melih Gökçek Bey’e durumu ilettim. Belediye bütçesi buna uygun değil dedi. Ancak Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek bu işi tamamlaması lazım. Yarım bırakmaması lazım” diye konuştu.

TRANSFER DEVAM EDECEK

Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, transferi devam edeceğini belrterek, ” 2-3 mevkiiye daha transfer yapmamız lazım. Transferi yüzde 80 tamamladık. Takımın hazır olması için  bizim 1-2 aya ihtiyacımız var. Transfer ettiğimiz oyuncular ligde Ankaragücü’nü başarıya taşıyacak oyuncular. Çok çalışacağız, eksiklerimizi gidereceğiz. Hedefimiz bu sezon öncelikle ligde kalabilmek, daha sonra en azından play off. Şampiyonluk gelirse iyi olur. TFF 1.Lig’de çok güçlü şehir takımları var. Bundan sonra iş teknik heyete ve futbolculara düşüyor. Biraz sabır edeceğiz” dedi.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Beşiktaş Lens Transferini Açıkladı

GALATASARAY ASAMOAH İÇİN JUVENTUS İLE GÖRÜŞÜYOR