in

Gençlerbirliği’nde Niyazi Akdaş Güven Tazeledi

Gençlerbirliği Kulübü’nün seçimli olağan genel kurulunda tek başkan adayı olan Mehmet Niyazi Aktaş güven tazeledi.

Mehmet Niyazi Aktaş, 526 delegenin 377’sinin oyunu aldı.

Aktaş’ın yönetim kurulu listesinde yer alan isimler şunlar:

Sinan Aydın, İsmet Beltan, Talip Çankırı, Eraslan Er, Emre Gökdemir, Murat Güneş, Kubilay Güvenç, Kadir Hatipoğlu, Murat Karahan, Cem Karakaşoğlu, Kenan Memiş, Esra Özel, Sezgin Özkan, Arif Ölmez, Mehmet Soylu, Emre Toprak, Vahit Vardar, Şahap Yaralı.

Başkan Niyazi Akdaş, yaptığı konuşmada, “Gençlerbirliği’ne yakışır şekilde bir şirketleşme süreci geçireceğiz. Bugün buraya gelerek yoğun bir katılım gösteren delegelerimize de teşekkür ediyorum. Gençlerbirliği’nin birlik ve beraberlik ile tüm zorlukları aşacağına olan inancım tam. Sezon başlıyor, çok bir zamanımız da kalmadı. Bir an önce transfer yasağını kaldırarak, kadromuzu kurmak istiyoruz. Bu sezon çok güçlü takımlarla yarışacağız. Bu sezon daha zorlu bir lig bizi bekliyor.” dedi.

Niyazi Akdaş , zor bir dönemde görev aldıklarının bilincinde olduğu belirterek, ”Kulübün borçlarının olduğunu bilerek göreve geldik. Zor dönemde görev aldığımızın bilincindeydim ve bu yüzden aday oldum. Bu kulüp sahipsiz kalmasın, kayyum atanmasın diye aday oldum. Elimden gelen her şeyi yaptığımdan emin olabilirsiniz. Her kapıyı çaldım. Kendi işimle ilgili girmeyeceğim yerlere girip para istedim. Oyuncu para bekliyor. Oyuncuya prim vermemiz gerekiyor. Tuzlaspor maçında primler verilmedi diye ilk yarıda 4-0 mağlup oldular. Bursaspor maçında primler verilmedi diye taraftara gitmediler. Düşme ihtimalimiz olduğu için daha fazla prim vererek ortalığı yatıştırdım. Oyuncuların sayesinde ligde kaldık fakat onların ele başları var. Onların bir kısmı gitti, bir kısmı da cezasını çekecek” diye konuştu.

Yazar viralspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ankaragücü’nden Gençlerbirliği Kongresinde Konuşulanlara Yanıt

Samsunspor’da Bayram Bektaş Dönemi